کلاس کنکور

کلاس کنکور شرکت کنم یانه ؟

کلاس کنکور آنلاین برای کدام دسته از دانش آموزان مناسب است ؟

دلایل شرکت در کلاس کنکور 

چه درس هایی را کلاس کنکور بروم ؟

کلاس کنکور شرکت کنم یا نه

این ها بخشی از سوالات یک دانش آموز کنکوری است که برایش سوال ایجاد شده است که آیا کلاس کنکور برایش مناسب است یا نه ؟ در این مورد باید به شما عزیزان بگویم که نمی شود یک نسخه را برای همه تجویز کرد  مثلا من نمی توانم به تمام دانش آموزان بگویم که کلاس کنکور خوب هست یا بر عکس در این مورد باید موضوع را از زاویه های مهم بررسی کرد که آیا کلاس کنکور برای این دانش آموز خاص مفید است و یا فقط باعث تلف شدن وقتش می شود.

اولین موضوعی که شما باید بررسی کنید این است که آیا مدرسه برای شما کلاس کنکوری در نظر گرفته است یا خیر ؟ و یا اگر در نظر گرفته است سطح معلم هایی که قرار است مطالب را برای شما تدریس کنند چقدر است و یا تا ساعت چند کلاس هایتان در روز طول می کشد.

باید تمام موارد را بررسی کنید و بعد دست به انتخاب بزنید مثلا یک زمان می بینید که مدرسه برنامه خیلی خاصی برای کنکور ندارد و یا اگر هم دارد مناسب سطح و هدف شما نیست (البته در این مورد باید موضوع را کاملا بررسی کنید) و در این موقعیت شما یاید بررسی کنید که ایا نیاز های شما در درس های تخصصی و عمومی در کلاس های کنکور مدرسه براورده می شود یا نه ؟

مثلا شما در این بررسی متوجه می شوید که معلم بسیار خوبی مدرسه برای درس ریاضی در نظر گرفته است ولی معلم زیست را هیچی از حرف هایش متوجه نمی شوید حالا باید چیکار کنید ؟

در این جا باید بررسی کنیم که ایا بقیه معلم های مدرسه خوب هستند یا نه و اگر فقط درس زیست را در کلاس مشکل داشتید می توانید به کلاس کنکور زیست بروید و در کنار آن درس های مدرسه را هم خوب بخوانید و با مدرسه پیش بیایید.

کلاس کنکور برای چه افرادی مناسب است ؟

 برای عزیزان پشت کنکوری و دانش اموزانی که مدرسه در بحث کنکور قدم های خوبی بر نداشته است مناسب است و یا مثلا دانش اموز سال دوازدهی در مدرسه متوجه می شود که از هشت معلمی که دارد ، حرف پنج تا از آن ها را متوجه نمی شود و خوب در این جا باید به سراغ کلاس های آموزشی کنکور برود و با کمک اساتید این کلاس ها سطح خود را در آن درس ها بالا بیاورد.

پشت کنکوری های عزیز هم باید توجه کنند که 100 درصد زمان را صرف فقط دیدن فیلم و کتاب نکنند و سعی کنند در کنار کلاس های کنکوری که می روند تعداد تست بالایی در روز داشته باشند چون این دانش اموزان مشکلات دانش آموزان سال دوازدهم را ندارند و تقریبا می توان گفت که تایم خالی بالایی دارند که اگر بتوانیم از این تایم مطالعاتی بالا خوب استفاده کنیم می توانید در آخر نتیجه بسیار مطلوبی بگیرید.

کلاس آنلاین کنکور

با وجود شیوع ویروس کرونا بسیاری از آموزشگاه ها و مراکز اموزشی مجبور با تعطیلی شدند و تا زمانی که این ویروس وجود داشته باشد و مهار نشود وضع به همین شیوه مجازی خواهد ماند پس دانش آموزان عزیزی که گلایه از کیفیت کلاس های اموزشی مدرسه می کردند می توانند در یکی از موسسات آموزشی ثبت نام کنند و کلاس آنلاین را با سرعت بالا تجربه کنند.

در این روش یک خوبی بسیار بزرگ وجود دارد و این است که شما می توانید بخشی از تدریس معلم را مشاهده کنید و اگر از نحوه تدریس معلم رضایت داشتید اقدام به ثبت نام کنید.

برای پیدا کردن یک اموزشگاه کنکور با یک مشاور تحصیلی خوب ارتباط برقرار کنید و از او مشورت بخواهید که کدام یک از گروه ها به درد من می خورد و با سطح من جور در می آید؟

یکی از خوبی های این روش عدم طی کردن مسیر برای رسیدن به موسسه اموزشی است که بخش اعظمی از زمان دانش آموز را ممکن است در طول روز بگیرد.

حتما فیلم یکی از تدریس ها را مشاهده کنید و سپس هزینه را پرداخت کنید.

گول بعضی از تبلیغات هیجان انگیز و دروغین را نخورید (در 2 روز زیست را 100 بزنید !!!)

اگر قصد رفتن به کلاس کنکور را دارد هم مراکز حضوری اطراف محل زندگی خودتان را بررسی کنید و هم کلاس های مجازی که در موسسات مختلف برگزار می شود.

و سعی کنید خوب و قشنگ بررسی کنید و این نکته را هم فراموش نکنید که همه چیز اول به تلاش و کوشش شما بستگی دارد و سپس به کتاب ، کلاس کنکور و …

پس تا زمانی که قصد و هدف انجام کاری را ندارید کلاس کنکور را ثبت نام نکنید و هر زمان که هدف و برنامه زندگی آیندتان مشخص شد دست به اقدام بزنید و با انتخاب یک آموزشگاه خوب و در کنار یک مشاور و تلاش های شبانه روزی خودتان به اهدافی که دارید برسید.