کلاس تیزهوشان 

کلاس آنلاین تیزهوشان یکی از خدمات گروه آموزشی ماترو است که چندین سال در این زمینه تجربه دارند و هر ساله قبولی 100 درصدی در آزمون های نمونه دولتی و تیزهوشان دارند و بهترین تیم تدریس تهران و کرج را برای دانش آموزان ، گرد هم می آورند و بهترین و با کیفیت ترین تدریس به آن ها ارائه می شود. برای اطلاع از این طرح های می توانید با شماره 02633341761 تماس حاصل نمایید. کلاس ها هم به صورت آنلاین و هم به صورت حضوری در مهرشهر کرج برگزار می شود.

 

کلاس تیزهوشان

برای دریافت 15 دقیقه مشاوره رایگان و یا اطلاع از طرح های آموزشی و مشاوره تحصیلی ماترو با شماره آموزشگاه 026 3334 1761   تماس حاصل نمایید و یا فرم زیر را تکمیل کنید.
نظرات برخی از دانش آموزان آکادمی ماترو آزمون نمونه دولتی و تیزهوشان

کلاس آنلاین تیزهوشان

یکی از مشکلاتی که دانش آموزان متوسطه اول دارند این است که از لحاظ پایه ای بسیار ضعیف هستند و خیلی از نکات درس های پایه را فراموش کرده اند و در اولین قدم باید در درس ریاضی که از پایه مشکل دارند تقویت شوند و گروه آموزشی ماترو از پایه دانش آموزان را تقویت می کنند. گروه آموزشی ماترو 2 نوع کلاس برای دانش آموزان نهم در نظر می گیرد که یکی از آن ها کلاس نهم تقویتی است و دیگری کلاس نهم تیزهوشان است در هفتم ، هشتم و نهم تقویتی درس های زبان ، عربی ، ریاضی و علوم برگزار می شود و برای دانش آموزان هشتم و نهم کلاس فیزیک پیشرفته برگزار می شود.

و در نهم تیزهوشان کلاس های ریاضی، علوم ، ادبیات ، قرآن و هدیه و استعداد تحلیلی با به ارزنده ترین قیمت ها برگزار می شود و برای کلاس هفتم فقط کلاس های تقویتی برگزار می شود و هشتمی ها فیزیک پیشرفته با ریاضی پیشرفته هم دارند که در صورت تمایل می توانند در کنار درس های تقویتی (ریاضی ، علوم ، عربی و زبان ) در این دو درس هم شرکت کنند.

برای کلاس ششم هم دو کلاس ریاضی و استعداد تحلیلی برگزار می شود و برای کلاس چهارم و پنجم فقط درس ریاضی برگزار می شود.

قبولی های تیزهوشان و نمونه دولتی

اساتید تیزهوشان و نمونه دولتی گروه ماترو

کلاس تقویتی ریاضی
کلاس کمکی زبان انگلیسی
کلاس ادبیات نمونه دولتی
کلاس علوم نمونه دولتی
مشاوره نمونه دولتی
مشاور تحصیلی تیزهوشان

آزمون تیزهوشان در خرداد ماه برگزار می شود و دانش آموزان  می توانند با مراجعه به سایت  azmoon.medu.ir  نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند

و بعد از ورود به سایت ، بسته به پایه تحصیلی که دارید یکی از دو مورد آزمون هفتم و یا دهم را انتخاب کنید

کلاس تیزهوشان

و در صفحه بعد اطلاعیه ها وجود دارد و می توانید هر خبری که در این زمینه می شنوید را از این قسمت سایت استعلام کنید و یا خودتان تمامی اخبار را از همین قسمت پیگیری نمایید.

بهترین موسسه تیزهوشان

این آزمون ها به سمت سوالات هوشی و خلاقیتی می رود و یکی از اشتباهات رایج دانش آموزان این است که فکر می کنند که این ها فقط ذاتی هستند و نمی توان ارتقا داد

باید به شما بگویم که بخش کوچکی از هوش ذاتی است و بخش زیادی از آن اکتسابی است که محیط پیرامون ما (خانواده ، مدرسه و …) در آن دخیل هستند و اگر کارهای درست و اصولی برای دانش آموز انجام بگیرد ، او می تواند تا قبل از کلاس نهم هوش خود را ارتقا دهد (ما هوش های مختلف داریم مثل هوش منطقی ، موسیقی ، کلامی و … )

کلاس تیزهوشان ارزان