کلاس کنکور

کلاس تیزهوشان 

 

کلاس آنلاین تیزهوشان یکی از خدمات گروه آموزشی ماترو است که چندین سال در این زمینه تجربه دارند و هر ساله قبولی 100 درصدی در آزمون های نمونه دولتی و تیزهوشان دارند و بهترین تیم تدریس تهران و کرج را برای دانش آموزان ، گرد هم می آورند و بهترین و با کیفیت ترین تدریس به آن ها ارائه می شود. برای اطلاع از این طرح های می توانید به شماره 09010644412 در واتساپ پیام دهید.

کلاس تیزهوشان

نظرات برخی از دانش آموزان آکادمی ماترو

کلاس آنلاین و مشاوره تحصیلی

برای اطلاع از طرح های آموزشی و مشاوره تحصیلی ماترو با شماره آموزشگاه 026 3334 1761   و یا در واتساپ یا تلگرام به شماره 09010644412 پیام دهید و یا فرم زیر را تکمیل کنید. 
کلاس آنلاین تیزهوشان

گروه آموزشی ماترو 2 نوع کلاس برای دانش آموزان نهم در نظر می گیرد که یکی از آن ها کلاس نهم تقویتی است و دیگری کلاس نهم تیزهوشان است در هفتم ، هشتم و نهم تقویتی درس های زبان ، عربی ، ریاضی و علوم برگزار می شود 

و در نهم تیزهوشان کلاس های ریاضی، علوم ، ادبیات ، قرآن و هدیه و استعداد تحلیلی با به صرفه ترین قیمت ها برگزار می شود و برای کلاس های هفتم و هشتم فقط کلاس های تقویتی برگزار می شود.

برای کلاس ششم هم دو کلاس ریاضی و استعداد تحلیلی برگزار می شود.

قبولی های تیزهوشان و نمونه دولتی

اساتید تیزهوشان گروه ماترو

کلاس تقویتی ریاضی
کلاس کمکی زبان انگلیسی
کلاس ادبیات نمونه دولتی
کلاس علوم نمونه دولتی
کلاس ریاضی قبولی نمونه دولتی
مشاوره نمونه دولتی
مشاور تحصیلی تیزهوشان

آزمون تیزهوشان در خردادماه برگزار می شود و دانش آموزان  می توانند با مراجعه به سایت  azmoon.medu.ir  نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند

و بعد از ورود به سایت ، بسته به پایه تحصیلی که دارید یکی از دو مورد آزمون هفتم و یا دهم را انتخاب کنید

کلاس تیزهوشان

و در صفحه بعد اطلاعیه ها وجود دارد و می توانید هر خبری که در این زمینه می شنوید را از این قسمت سایت استعلام کنید و یا خودتان تمامی اخبار را از همین قسمت پیگیری نمایید.

بهترین موسسه تیزهوشان

این آزمون ها به سمت سوالات هوشی و خلاقیتی می رود و یکی از اشتباهات رایج دانش آموزان این است که فکر می کنند که این ها فقط ذاتی هستند و نمی توان ارتقا داد

باید به شما بگویم که بخش کوچکی از هوش ذاتی است و بخش زیادی از آن اکتسابی است که محیط پیرامون ما (خانواده ، مدرسه و …) در آن دخیل هستند و اگر کارهای درست و اصولی برای دانش آموز انجام بگیرد ، او می تواند تا قبل از کلاس نهم هوش خود را ارتقا دهد (ما هوش های مختلف داریم مثل هوش منطقی ، موسیقی ، کلامی و … )

کلاس تیزهوشان ارزان