مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره تحصیلی تلفنی یکی از خدمات مشاوره تحصیلی تیم ماترو است که برای دانش آموزان که می خواهند برای چند دقیقه با یک مشاور خبره صحبت کند و مشکلات را با او مطرح کند تا با کمک مشاور به صورت تلفنی و انلاین مشکل را برطرف کنند.

گروه ماترو سه طرح را برای دانش آموزان عزیز آماده کرده است که اولی مشاوره با خود اقای رفسنجانی (مدیر دپارتمان) ، دوم مشاوره با آقای ابری (مشاور ارشد ماترو ) و سوم رتبه برتر ها هستند که شما می توانید با رتبه برتر رشته خودتان صحبت کنید.

برای راحتی دانش آموزان گرامی ما این طرح مشاوره تلفنی را به صورت آنلاین هم ارائه دادیم که دانش آموزان می توانند به صورت آنلاین با مشاور خود گفت و گو کنند (در محیط تلگرام و واتساپ).  مقاله مشاوره تحصیلی آنلاین را مطالعه نمایید.

مشاوره کنکور تلفنی

 

مشاوره تحصیلی تلفنی برای دانش آموزان یک مزیت خیلی بزرگ است زیرا دیگر نیاز ندارند کلی هزینه برای رفت و آمد انجام بدهند و وقت و زمان خود را در طی مسیر از بین ببرند (مخصوصا در زمان کرونا) و در هرساعتی که بخواهند ، می توانند درخواست مشاوره تحصیلی تلفنی بدهند.

بسیاری از دانش اموزان برای خود برنامه ریزی می کنند ولی به این برنامه عمل نمی کنند و یا برنامه ای که نوشته اند اصولش را رعایت نکرده اند و در این جا یک مشاور نیاز است که هم دانش آموز را راهنمایی کند در امر نوشتن برنامه ریزی و هم او را پیگیری کند.

خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی چیست ؟

زمانی که دانش آموز در خواست مشاوره تلفنی را می کند در خواست او بررسی می شود و طبق همان نیاز به او خدمات داده می شود.
مثلا یک دانش آموز می خواهد در مورد رشته های دانشگاهی اطلاعات کسب کند تا بتواند هدف گذاری درستی انجام دهد (البته خود مشاور هم او را در مورد هدف گذاری بلند مدت راهنمایی می کند) و یا یک دانش آموز در مورد نحوه مطالعه درس ها اطلاعات می خواهد و یا می خواهد یک ازمون او بررسی و تحلیل شود و نقطه ضعف هایش مشخص شود و یا دانش اموزانی که می خواهند نقشه راه مشخصی داشته باشند و اصلا در مورد درس خواندن اطلاعات خاصی ندارند و راه و روش موفقیت در زمینه تحصیلی را نمی دانند و یا دانش آموزانی که در طبقه متوسط یا قوی قرار دارند و می خواهند وضعیت تحصیلی شان را بهتر کنند ، می توانند از این طرح استفاده کنند.

و زمان انتخاب رشته چه در سال نهم و چه انتخاب رشته کنکور سراسری ، دانش اموزان می توانند از این طرح استفاده کنند و راهنمایی های لازم را دریافت کنند.

مزیت های مشاوره تحصیلی تلفنی :

1. دسترسی آسان و سریع به مشاور تحصیلی

2. صرفه جویی در وقت و زمان

3. مشاوره با رتبه برتر ها

4. مشاوره با مجرب ترین مشاوران کشور در هر نقطه ای از کشور که باشید

5. اگر در آن زمان مشکلی برایتان پیش بیاید و نتوانید تلفنی صحبت کنید جلسه شما به یک زمان دیگر انتقال پیدا می کند و از بین نمی رود.

6. برنامه ریزی به صورت تلفنی

7. راهنمایی و مشاوره برای روش خواندن دروس و تست زنی

8. تحلیل آزمون

انتخاب رشته آنلاین

برای اطلاع از طرح های مشاوره تحصیلی ماترو در واتساپ یا تلگرام به شماره 09397880139 پیام دهید و یا فرم زیر را تکمیل کنید.

پکیج مشاوره

هزینه مشاوره تحصیلی تلفنی 

طرح 60 دقیقه ای

هزینه : 150 هزار تومان

طرح 45 دقیقه ای

هزینه : 120 هزار تومان

 

هزینه ی طرح انتخابی را به تومان در قسمت قیمت  و اطلاعات طرح مورد نظر را در بخش توضیحات فرم زیر وارد نمایید.