مشاوره تحصیلی آنلاین – مشاوره در واتساپ و تلگرام

مشاوره تحصیلی آنلاین

مشاوره تحصیلی آنلاین

مشاوره تحصیلی آنلاین یکی از رایج ترین نوع مشاوره تحصیلی در زمان فعلی هست (با وجود ویروس کرونا) که دانش آموز نمی تواند به شکل حضوری برای مشاوره اقدام کند پس باید از طریق موبایل (واتس اپ ، تلگرام و یا به شیوه تلفنی) با مشاور ارتباط برقرار کند.

مزیت های مشاوره تحصیلی آنلاین :

  1. به سادگی و در هر زمان که بخواهید می توانید با مشاورتان ارتباط برقرار کند.

  2. محدودیت موقعیت مکانی وجود ندارد ، بسیاری از دانش آموزان قبل از کرونا می گفتند که ما در منطقه زندگیمان مشاور تحصیلی نداریم و یا اگر داریم خیلی با ما فاصله دارند و نمی توانیم به آنجا برویم اما الان با وجود نعمت اینترنت به راحتی میتوانید به صورت آنلاین با مشاورتان تماس تصویری یا صوتی داشته باشید.

  3. شما می توانید صرف نظر از موقعیت جغرافیایی که دارید با بهترین مشاور ها در سطح کشور ارتباط برقرار کنید.

  4. در مشاوره حضوری شما می بایست برای ارتباط با مشاور با صرف هزینه به دفتر مشاور می رفتید و ممکن بود زمان زیادی از شما صرف رفت و آمد شود ولی با این روش به سرعتو راحتی و بدون نیاز به صرف هزینه با مشاورتان ارتباط برقرار می کنید.

  5. زمانی که شما به شکل آنلاین با مشاور ارتباط دارید به راحتی می توانید در صورت بروز مشکل به مشاور اطلاع دهید و تغییراتی در برنامه درسی خود ایجاد کنید

  6. بلافاصله بعد از آزمونتان می توانید جواب آن را برای مشاورتان ارسال کنید و مشاور آزمون را برای شما تحلیل و بررسی کند و نکات آن را به شما بگوید تا نتیجه بهتری در مراحل بعدی بگیرید.

  7. بارها به عنوان مشاور مشاهده کردم که دانش آموزان به صورت ناگهانی از درس خواندن خسته می شود (که البته خود این مورد دلیل های مختلف دارد که باید توسط مشاور بررسی شود) و مشاور اینجا خیلی می تواند کمک کند چون خیلی از این مشکلات ذهنی هست و در واقع در ذهن دانش آموز است و یک مشاور مجرب می تواند به راحتی این مشکل را تشخیص و با صحبت این مشکل را حل کند.

چرا مشاوره تحصیلی آنلاین ماترو ؟

1. مشاوره تحصیلی آنلاین چه به صورت چت و چه به صورت تمام صوتی و تصویری : با هماهنگی مشاور می توانید به صورت صوتی و تصویری ارتباط برقرار کنید و مشکلات خود را مطرح کنید و مشاور بهترین راه حل های ممکن را برای شما بگویید.

2. پیگیری شبانه : هر شب برای مشاورتان طبق الگویی که به شما می دهد گزارش ارسال می کنید و مشاور گزارش را مشاهده می کند و هم متوجه روند درسی شما می شود و هم اگر مشکلی در اجرای برنامه ببیند به شما اطلاع می دهد تا آن را اصلاح کنید.

3. برنامه ریزی شخصی سازی شده : در همان یکی دو روز اول مشاور شما برنامه ای مخصوصتان طراحی می کند که هم طبق برنامه مدرسه شما می باشد و هم طبق آزمون هایی که شرکت می کنید.

4.عضویت در کانال VIP ماترو در صورت استفاده از طرح VIP و یا مشاور ارشد : در صورتی که از دو طرح vip و یا مشاور ارشد استفاده کنید ، در کانال vip هم عضو خواهید شد و می توانید از فایل های بسیار ارزشمند آن استفاده کنید.

5 . بررسی کامل روند تحصیلی شما : بر اساس آزمون هایی که شما می دهید و اجرای برنامه درسی ، مشاور روند را بررسی می کند و متوجه می شود که آیا روندی که در پیش گرفته اید در مسیر درستی قرار دارد و نه

6 . نمونه سوالات مختلف

7 . ویس ها و فیلم های انگیزشی بزرگان

8 . آموزش تند خوانی ، کنترل خواب ، افزایش تمرکز ، هدف گذاری و… هر چه که باعث رتبه شدن تو میشه.

مشاوره تحصیلی آنلاین - رفسنجانی
مشاوره تحصیلی آنلاین - علیرضا ابری
مشاوره تحصیلی آنلاین - سروش دهقانکار
مشاوره تحصیلی آنلاین - نگین اکبری
مشاوره تحصیلی آنلاین - نسا ساعد پناه
مشاوره تحصیلی آنلاین - فاطمه واحدیان
مشاوره تحصیلی آنلاین - ضیائی
مشاوره تحصیلی آنلاین - سبحان زعیم کهن
مشاوره تحصیلی آنلاین - طاهر خانی
مشاوره تحصیلی آنلاین - منصوری
مشاوره تحصیلی آنلاین - علینژاد

برای اطلاع از طرح های مشاوره فرم زیر را کامل کنید

پکیج مشاوره تحصیلی ماترو
شامل هدف گذاری ، برنامه ریزی ، تند خوانی ، تمرکز ، اعتماد به نفس ، مثبت اندیشی و …

 

پکیج مشاوره تحصیلی
اسکرول به بالا